facebook

Regulamin

 1. Rezerwacji wstępnej dokonujemy telefonicznie lub e-mailem. Rezerwacja ważna jest po wpłacie zadatku o wartości 500 zł. (przy rezerwacji tygodniowej, przy rezerwacji dwutygodniowej zadatek wynosi 1000 zł.) na konto bankowe (proszę zatrzymać potwierdzenie wpłaty) w terminie 2 dni od wstępnej rezerwacji. Pozostała kwota należna za cały deklarowany pobyt płatna z góry w dniu przyjazdu przy przekazaniu kluczy do domku. W przypadku rezygnacji z części pobytu opłata jest pobierana za okres na jaki została złożona rezerwacja.
 2. Nie dokonujemy zwrotów pieniędzy ani wpłaconego zadatku w razie nie dotrzymania podanego terminu pobytu lub rezygnacji!
 3. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
 4. W dniu przyjazdu w celu zameldowania prosimy o przedstawienie dowodów osobistych lub innego dokumentu tożsamości wszystkich mieszkańców.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00 rano.
 6. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia w domkach lub na terenie posesji.
 7. Właściciel nie odpowiada za pozostawione w domkach mienie gości, ani nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy.
 8. Wprowadzanie "osób trzecich" wyłącznie za zgodą właściciela.
 9. Korzystający z wypoczynku w domkach winni zostawić go w stanie technicznym i sanitarnym zgodnym ze stanem w dniu przybycia. Dotyczy to również sprzętu do grillowania.
 10. Wszystkie usterki wynikające w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco właścicielowi ośrodka.
 11. Bardzo proszę nie palić papierosów w domku.

projekt strony firma: rd dublinowski.pl           licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin