facebook

Oferta/Galeria

Nasze domki położone są 350m od morza. W swojej ofercie posiadamy domki PREMIUM - 6 osobowe oraz STANDARD - 4 osobowe. W pełni wyposażone. Przed domkami miejsce parkingowe, miejsce na ognisko i mały plac zabaw dla dzieci. Nie mamy nic przeciwko zabrania ze sobą swojego pupila. Przy naszym ośrodku znajduje się śliczny zagajnik, w którym rosną piękne grzyby. Poza tym w pobliżu znajduje się stadnina koni.

ZOBACZ FILM


DOMKI PREMIUM

Duży i wygodny domek 6 osobowy, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni. Z sypialni widok na morze. Cena za dobę wynosi 440zł za domek. Promocyjna cena w okresie majówki wynosi tylko 200zł :)

DOMKI STANDARD

Piękny i wygodny domek 4 osobowy, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienką oraz sypialnią. Cena za dobę wynosi 330zł za domek. Promocyjna cena w okresie majówki wynosi tylko 150zł :)

W cenę wliczna jest opłata za wodę, ścieki, prąd oraz jedno miejsce parkingowe na terenie ośrodka. Każdy dodatkowy samochód zaparkowany na terenie ośrodka to koszt 20zł na na dobę. Każda dodatkowa osoba w domku to koszt 50zł na dobę. Za każdego pieska pobierana jest opłata wynosząca 20zł na dobę. Od wczasowiczów pobierana jest kaucja zwrotna w wysokośći 300zł, która jest zwracana przy wyjeździe jeśli nie wykryto w domku żadnych uszkodzeń. Dodatkowo doliczna jest opłata za prąd zgodnie ze stanem podliczniaka energii elektrycznej. Zamów już dziś!

NASZ OŚRODEK

DOMKI PREMIUM

DOMKI STANDARD

projekt strony firma: rd dublinowski.pl           licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin