facebook

Oferta/Galeria

Nasze domki położone są 350m od morza. W swojej ofercie posiadamy domki PREMIUM - 6 osobowe oraz STANDARD - 4 osobowe. W pełni wyposażone. Przed domkami miejsce parkingowe, miejsce na ognisko i mały plac zabaw dla dzieci. Nie mamy nic przeciwko zabrania ze sobą swojego pupila. Przy naszym ośrodku znajduje się śliczny zagajnik, w którym rosną piękne grzyby. Poza tym w pobliżu znajduje się stadnina koni.

ZOBACZ FILM


DOMKI PREMIUM

Duży i wygodny domek 6 osobowy, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni. Z sypialni widok na morze. Cena za dobę wynosi 440zł za domek. Promocyjna cena w okresie majówki wynosi tylko 200zł :)

DOMKI STANDARD

Piękny i wygodny domek 4 osobowy, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienką oraz sypialnią. Cena za dobę wynosi 330zł za domek. Promocyjna cena w okresie majówki wynosi tylko 150zł :)

W cenę wliczna jest opłata za wodę, ścieki oraz jedno miejsce parkingowe na terenie ośrodka. Każdy dodatkowy samochód zaparkowany na terenie ośrodka to koszt 20zł na na dobę. Każda dodatkowa osoba w domku to koszt 50zł na dobę. Za każdego pieska pobierana jest opłata wynosząca 20zł na dobę. Od wczasowiczów pobierana jest kaucja zwrotna w wysokośći 300zł, która jest zwracana przy wyjeździe jeśli nie wykryto w domku żadnych uszkodzeń. Dodatkowo doliczna jest opłata za prąd zgodnie ze stanem podliczniaka energii elektrycznej. Zamów już dziś!

NASZ OŚRODEK

DOMKI PREMIUM

DOMKI STANDARD

projekt strony firma: rd dublinowski.pl           licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin